Toplum Afet Gönüllüsü Eğitimi, Afad’ın Programındaki Değişiklikten Dolayı Nisan Sonunda Yapılacak.

TOPLUM AFET GÖNÜLLÜSÜ” EĞİTİMİ, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)’NIN PROGRAMINDAKİ DEĞİŞİKLİKTEN DOLAYI NİSAN SONUNDA YAPILACAK. TARİH VE PROGRAM DUYURULACAKTIR. BİLGİNİZE..

TOPLUM AFET GÖNÜLLÜSÜ” EĞİTİMİ 2-3 NİSAN TARİHLERİNDE KARABURUN’DA YAPILIYOR.
İzmir Büyük Şehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Doğal Afetler de Kadınlar Çalışma Grubu tarafından İzmir kentinde olabilecek doğal afetlerin öncesi, afet sırasında ve sonrasında alınması gereken önlemler konusunda kadınları bilinçlendirmek, organize ve etkin kılmak amacıyla Toplum Afet Gönüllüsü Eğitim Programı (http://www.izmirkentkonseyi.org.tr/haber-detayi/1/195) yürütülmektedir.

Karaburun Kent Konseyi Kadın Meclisi, İzmir Büyük Şehir Kent Konseyi Kadın Meclisi, Doğal Afetler de Kadınlar Çalışma Grubu ile iletişime geçerek Toplum Afet Gönüllüsü Eğitimi’nden Karaburun’lu yurttaşların da yararlanmaları için bir program (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD’ın profesyonel eğitmenleri tarafından verilecek iki günlük teorik ve uygulamalı eğitim sertifikalı bir programdır) oluşturmuştur.

Karaburun Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin koordinasyonunda uygulanacak programın, 02-03 Nisan 2015 tarihlerinde Karaburun Belediye Salonunda, 09.00-16.00 saatleri arasında uygulanması öngörülmüştür.
Bilgilerinize sunarız.

Başvuru İçin;
Tel: 0 232 7312919
E.Mail: karaburunkentkonseyi@gmail.com

dogalafetkadin 2013

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir