Karaburun Kent Konseyi Kadın Meclisi Koordinasyonunda Yürütülecek “Toplum Afet Gönüllüsü Eğitimi” Programı Hava Muhalefeti Nedeniyle İptal Edildi.

dogalafetkadin 2013

7-8 Ocak 2014 Tarihlerinde 09.00/ 16.00 Saatleri Arasında Karaburun Belediye Salonunda Yapılması Hedeflenen Eğitim Programı, İleri Bir Tarihe Ertelendi. “Toplum Afet Gönüllüsü Eğitimi” Programı İçin Belirlenecek Yeni Tarih Duyurulacak.

İzmir kentinde olabilecek doğal afetlerin öncesi, afet sırasında ve sonrasında alınması gereken önlemler konusunda kadınları bilinçlendirmek, organize ve etkin kılmak amacıyla İzmir Büyük Şehir Kent Konseyi Kadın Meclisi, Doğal Afetler de Kadınlar Çalışma Grubu tarafından “Toplum Afet Gönüllüsü Eğitimi” Programı projesi yürütülmektedir. http://www.izmirkentkonseyi.org.tr/haber-detayi/1/195
Bu kapsamda, Karaburun Kent Konseyi Kadın Meclisi koordinasyonunda “Toplum Afet Gönüllüsü Eğitimi” Programının Karaburun’da uygulanması öngörülmüştür.
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD’ın profesyonel eğitmenleri tarafından verilecek iki günlük teorik ve uygulamalı eğitim sertifikalı bir programdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir